Një i plagosur nga të shtënat me armë në Prishtinë

Një person është plagosur në lagjen Tophane në Prishtinë

Minuta më parë janë dëgjuar të shtëna më armë në lagjen Tophane në Prishtinë, ku edhe ka mbetur i plagosur një person

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësja e policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti ka thënë se viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa hetuesit policor janë duke punuar për identifikimin e personave të dyshuar

“Rreth orës 21:00, kemi pranuar informatën për të shtëna më armë në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore të cilat kanë hasur një person të plagosur( në këmbë), i cili menjëherë është dërguar për tretman mjekësor. Aktualisht nga njësitet policore është duke u berë ekzaminimi i vendit të ngjarjes, ndërkohë që hetuesit policor janë duke punuar për identifikimin e personave të dyshuar, si dhe sqarimin e rrethanave që lidhen me ketë ngjarje”, ka thënë Ahmeti. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme