Një tjetër tragjedi godet Ankaranë (Foto)

Një zjarr që ka përfshirë një bllok apartamentesh në lagjen Cukurambar, ka lënë të paktën 30 persona të lënduar, raporton gazeta Hurriyet.

Zjarrfikësit, ekipet e shpëtimit dhe mjekët janë dërguar në vendin e ngjarjes, transmeton portali arbresh.info.

Të lënduarit janë hospitalizuar ndërsa shkaqet e zjarrit janë duke u hetuar

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme