Nokia 8 sërish pozon para kamerës

Rrjedhat rreth Nokia 8 po grumbullohen online. E fundit përmban një sërë fotosh të një njësie prej bakri-argjendi që është në funksionim.

Pamjet e reja tregojnë ekranin duke punuar, lexuesit e gjurmëve të gishtave dhe dy çelësat në pjesën e përparme, si dhe kamerën e dyfishtë dhe LED flash në anën e pasme.

Nuk ka një logo të Zeiss, kështu që kjo mund të jetë një njësi e para-prodhimit.

Ne kemi parë tashmë Nokia 8 në Blue and Steel dhe ne kemi dëgjuar ngjyrën e arit / bakrit duke u përmendur gjithashtu.

Presim që Nokia 8 të ketë një ekran 5.3 “1440p, një Snapdragon 835, kamera dyfishe me markë Zeiss dhe një çmim prej rreth € 550- € 600.

GSMArena ka publikuar pamjet e versionit të artë të Nokia 8 në këtë postim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme