Nuk kalon propozimi i Hasanit për debat për shqyrtimin e Speciales

Propozimi i deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës Nait Hasani për debat parlamentar për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale nuk ka kaluar.

Me 53 vota për, 1 abstenim dhe një kundër, nuk kalon mocioni për debat për shqyrtimin e ligjit për Gjykatën Speciale, i propozuar nga deputeti I PDK-së Nait Hasani.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme