Numërohen 91,16 për qind të votave, ja kush po prin (FOTO)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka aktivizuar sërish serverin e tij për numërimin e votave online

 

Deri tash janë numëruar 91,16 për qind e votave dhe rezultati deritanishëm është ky:

PDK-AAK-Nisma – 34,60 %

VV – 26,73 %

LDK-AKR – 25,84 %

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme