Obama ia la një letër sekrete Donald Trumpit në zyrë, çka shkruan në të

Së fundmi, Presidenti i Amerikës, Donald Trump u ka treguar të gjithëve për letrën që i ka lënë pas Barack Obama, letër kjo që tradicionalisht presidentët amerikanë ia lënë njëri-tjetrit.

 

“Sapo shkova në Zyrën Ovale dhe gjeta këtë letër të mrekullueshme nga President Obama. Ishte më të vërtetë nga ana e tij dhe do ta ruajmë me fanatizem. Madje nuk do ta ndajmë as me mediat se çfarë është shkruar në këtë letër”, u shpreh Trump të shtunën.

Kjo letër është traditë e presidentëve amerikanë, edhe Obamës kohë më parë ia la Bush dhe e njëjta gjë ndodhi edhe me Clinton.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme