Obama porosit gjermanët: Ruajeni Merkelin

Presidenti amerikan Barack Obama i cili gjendet në një vizitë në Gjermani ka porositur sot qytetarët gjermanë që të vlerësojnë kancelaren e tyre.

“Angela Merkel është simbol i besueshmërisë dhe gjermanët duhet ta vlerësojnë”, ka thënë Obama në një intervistë për televizionin ARD.

Presidenti amerikan në Gjermani ka udhëtuar të mërkurën në mbrëmje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme