Obama takon djaloshin 6 vjeç nga Shqipëria që i shkroi letër: Dukesh bukur me kostum, krenar për ty (Video)

E shtune, 19 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

“Shpresoj që mirësia dhe dashuria jote t’i bëjë edhe njerëzit e tjerë të mendojnë si ty. Unë isha shumë krenar për ty”, i tha Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, djaloshit 6-vjeçar shqiptar që pak kohë më parë i shkroi një letër.

 

Ju kujtohet Alex, djali 6 vjeçar shqiptar, që i shkroi Presidentit Obama për ta pyetur si mund t’i ndihmonte fëmijët e moshës së tij në Siri.

Javën e kaluar Presidenti pati mundësinë që të takonte Alexin dhe familjen e tij në Shtëpinë e Bardhë. Shihni vizitën e tyre:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme