Operacion i madh policor në Elbasan

Një operacion i madh policor po zhvillohet mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Forca të shumta policie, të mbështetura edhe nga RENEA kanë rrethuar zonën nga bashkia, drejt “Alfa Bank” si dhe rrugicat nga “sporti vjetër”.

Disa godina janë të rrethuara.

“Syri.net” mëson se operacioni lidhet me ngjarjen e ndodhur sot në rrugën Elbasan – Xibrakë, ku u qëllua me armë zjarri gjatë një konflikti ku u përfshinë disa persona.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme