Osmani: PDK në qeverisje në rastin ma të mirë i ofron Kosovës stagnim, në rastin ma të keq shkatërrim! (video)

Vjosa Osmani, kandidate e LDK’s per deputete, ka thane se per keto zgjedhje, asht pak koha e shkurte, por asht e randesishme me çue platformen tone para qytetareve.

Ajo ka thane se kolaicioni i tyne asht tue e perçue mesazhin ne menyren ma te mire te elektorati i tyne.

Vjosa ka thane se kryesisht po merr pjese ne ato tubime qe jane ma te vogla, ngase prej aty po del qe po arrihet me qene ma direkt me problemet e shumta te qytetareve.

“Qellimi asht me arrite nji rezultat i thelle dhe me ba vete Qeverine”, ka thane Osmani, tue shtue se koalicioni i LDK’s e garanton integrimin dhe levizjen e lire te qytetareve.

Derisa kur ka fole per PDK’n, Osmani ka thane se ajo ne qeverisje ne rastin ma te mire, ka me i ofrue Kosoves stagnim, e ne rastin ma te keq, shkaterrim.

Osmani keto komente i ka ba ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme