Osmani: Pritshmëritë e BDI-së janë që ta sfidojmë rezultatin e zgjedhjeve të 2014-s

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani pas përfundimit të zgjedhjeve theksoi se fitorja e parë në këto zgjedhje, janë se ato u mbajtën në atmosferë demokratike, njofton TetovaSot.

“Fitorja e parë e këtyre zgjedhjeve është se ato u mbajtën në një atmosferë demokratike dhe të lira.

Pritshmëritë e Bashkimit Demokratik për Integrim janë që ta sfidojmë rezultatin e zgjedhjeve të 2014”, theksoi Bujar Osmani.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme