Paguan populli harxhimet: Jo vetëm gjatë ditës, veturat zyrtare nuk po ndalen as në mbrëmje

Një veturë zyrtare 5Z ka vazhduar të jetë në funksion e sipër edhe sonte në orët e vona të së dielës.

Pavarësisht se ditë vikendi, kjo veturë zyrtare ka lëvizur lirshëm dhe pa asnjë pengesë në rrugën Mitrovicë-Prishtinë.

Indeksonline ka siguruar fotografi në redaksi ku shihet vetura në qarkullim e sipër.

Duhet përkujtuar që gjatë ditës sot së paku tri vetura zyrtare ishin në qarkullim e sipër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme