Pajisja që ua regjistron numrat dhe thirrjet në iPhone (Video)

“Photo Cast” është pajisja që ruan të gjitha të thirrjet dhe numrat e telefonit në iPhone. Kjo pajisje e zëvëmdëson në mënyrën më të mirë opsionin “Call Records”.

Pajisja i ruan bisedat edhe nëpërmjet Viber, WhatsApp, Skype apo Facebook ndërsa ruan të gjitha numrat dhe bisedat e juaja.

“Photo Cast” kushton 125 dollarë në treg./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme