Pallati luksoz i VMRO-DPMNE-së (FOTO-GALERI)

Grupi i fejsbukut i quajtur “Shërbimet e Huaja” mundësoi një ekskursion ekskluziv në, siç shkruan, “pallatin luksoz të VMRO-DPMNE-së: partisë më të pasur, me votuesit më të varfër në Evropë”.

 

Luks, ornamente, llambadarë kristali, oxhaqe në selinë e VMRO-DPMNE-së, një luks i tepruar dhe kiç i rëndë mund të shihen në fotografitë që i publikuan Shërbimet e Huaja./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme