Pamje të rënda nga aksidenti që shkaktoi serbi në Gjermani

Në autostradën gjermane, afër Hamburgut, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, në të cilin sipas medieve gjermane, ka marrë pjesë një shtetas i Serbisë.

Makina e tij dhe disa makina të tjera janë dëmtuar keq. Derisa raportohet edhe për një të vdekur nga ky aksident i tmerrshëm që ndodhi atje.

Sipas njoftimeve të para, vozitësi i “Fordit” ka vdekur, ndërsa dy bashkudhëtarët e tij janë rëndë të lënduar.

Sipas medieve, ndeshja ka qenë aq e fuqishme, sa “Fordi” ka fluturuar 180 metra me tutje dhe është përmbysur, transmetojnë mediet serbe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme