Pamje të rënda: Turistja vdes teksa po shikonte ngritjen e aeroplanit

Një grua nga Zelanda e re ka vdekur, pasi që ishte përplasur për një pjesë të fortë të çimentos, e cila po shikonte nga afër se si po ngrihej një aeroplan në Karaibe, transmeton gazetametro.net

Gruaja nga Zelanda e Re ishte afruar në zonën e rrezikshëm, ku është e ndaluar për shkak të rrezikut nga lëshimi i madh i gazit gjatë ngritjes së aeroplanit.
75 vjeçja, ishe bashkuar me qindra turist të tjerë në Sint Maarten për të parë aeroplanët tek sa aderonin dhe ngiteshin Aeroporti Ndërkombëtar Juliana, i cili gjendet shumë afër plazhit.


Viktima ishte përpjekur që të mbahej për grila që gjendshin afër, por ishte e kot për shkak të fuqisë së madhe të motorëve, të cilët nga lëshimi i madh i gazit gjatë ngritjes kanë përplasur për çimento 75 vjeçen. E cila ishte dërguar më pas në spital, por fatkeqësisht kishte vdekur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme