Pamjet pas atentatit në Vlorë, dy viktimat ishin ulur në një tavolinë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e djeshme në qytetin e Vlorës ku dy persona kanë mbetur të vrarë pas një atentati me armë zjarri në Sheshin e Flamurit.

Viktimat mësohet se janë drejtori i OSHEE Vlorë Roland Saliu dhe pronari i televizionit lokal “Vlora Channel” Erven Hyseni.

Dyshohet se atentati i djeshëm mund të ketë ndodhur për çështje hasmërie.

Ndërsa drejtori i OSHEE në Vlorë Roland Saliu është qëlluar aksidentalisht nga breshëria e kallashnikovit.

Policia dyshon se ai ka qenë i ulur në të njëjtën tavolinë me Erven Hysenin për shkak të miqësisë së tyre. Ne keto video mund te shihni pamjet e filmuara nga deshmitare te cilet komentojne edhe te tmerruar ngjarjen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme