Papa paralajmëron liderët e botës

Papa Francis ka dhënë një fjalim TED ka thënë që “pushteti është si rakia në stomak të thatë”, transmeton arbresh.info.

Ai veç tjerash ka treguar edhe eksperiencën e tij si biri I një emigranti.

Papa ka dhënë një mesazh modern për shpresën dhe të ardhmen me anë të rrjetit online.

Fjalimi  TED që është organizuar në mënyrë sekrete shënon herën e parë që hirësia e tij ka dhënë një fjalim të tillë./Arbresh.info/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme