Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Meterologët parashikojnë se mot i ndryshueshëm me shi dhe diell do kemi deri në fundjavë. Ditën e shtunë më ngrohtë. Në fillim të javës së ardhshme freskët dhe me shi.

Parashikimi më i detajuar i motit nga data 09 deri mër 13 maj

9.05 – Kryesisht me vransira. Pasdite priten reshje lokale shiu.

10.05 – Në mëngjes pjesërisht me vransira. Ditën vransirat do të shtohen. Priten reshje lokale shiu me bubullima.

11.05-12.05 – Të shtunën në mëngjes në ultësira mjegullinë. Ditën më ngrohtë, kryesisht me diell. Ditën e diel, kryesisht me vransira e orëve të mbrëmjes me erë. Pasdite dhe në mbrëmje reshje lokale shiu me bubullima.

13.05 – Më freskët, kryesisht vranët dhe me shi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme