“PDK dhe LDK në opozitë”

Trendi i ndryshimit ka bërë që populli ta kërkojë ndryshimin dhe ta votojë Vetëvendosjen, ka thënë Xhavit Drenori në “Interaktiv” të KTV-së.

“Jemi të fundit për sa i përket procesit në integrimin në Bashkimin Evropian, prandaj urgjentisht na duhet që PDK dhe LDK të shkojnë në opozitë”, ka thënë Drenori, duke shtuar se ata kanë shkaktuar dëme në vend.

“Veseli nuk arriti të sjellë ndryshime, sidomos në punën në terren, po e veçoj në Drenas”, ka thënë ai.

Ai ka thënë se nëse LDK shkon në opozitë, Vetëvendosje do të kërkojë për partner tjetër, duke qenë i bindur se bashkë me të duhet të shkojë në opozitë edhe PDK-ja.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme