Peqin/ Zbulohet parcela me 300 bimë kanabis sativa! Shoqërohen në polici dy persona

Policia e Peqinit ka zbuluar një parcelë me bimë narkotike në fshatin Garunjë mbrëmjen e sotme.


Mësohet se në momentin që policia ka ndërhyrë në zonë ka shoqëruar dhe dy persona që janë gjendur pranë parcelës me bimë narkotike.

Gjithashtu, të njëjta burime konfirmojnë se janë zbuluar rreth 300 bimë kanabis sativa.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme