Për Ushtrinë e Kosovës, mblidhet Këshilli për Siguri Nacionale i Serbisë

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikoliq, do të thërrasë për të hënën, më 13 mars, seancën e Këshillit për siguri nacionale.

 Takimi do të bëhet me rastin e paralajmërimit të Prishtinës zyrtare për formimin e Ushtrisë së Kosovës dhe kërkesës së Kuvendit të Kosovës për ndërprerjen e dialogut të Brukselit, është bërë e ditur të enjten nga Presidenca serbe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme