Përfshihet nga flakët autobusi me pasagjerë, ndërhyjnë forcat zjarrfikëse

Një autobus i linjës Tiranë-Elbasan është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht pasagjerët kanë zbritur në kohë dhe nuk raportohet për qytetarë të lënduar, raporton News24.


Zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po bën shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërkohë policia dhe forcat zjarrfikëse po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme