Përfundojnë në spital babë e bir pas

Babë e bir janë lënduar pasi fizikisht janë sulmuar nga ana e tre personave në bulevardin “Turizmi” në qendër të Ohrit.

 

Të dy janë transferuar dhe mbajtur për trajtim në Qendrën Mjekësore në Ohër. Te djali 18-të vjeçar U.I. është konstatuar se ka gjakderdhje të brendshme në tru, ndërsa 44 vjeçari U.I. ka marrë lëndime trupore.

Nga ana e SPB Ohër është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe janë ngritur lëndët për procedurë të mëtejme. Ndërmerren masa për zbardhje të tërësishme të rastit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme