Përleshje masive në Ratkoc të Rahovecit

Në fshati Ratkoc të Rahovecit dje ka ndodhur një përleshje masive për kontest pronësor.

“Janë arrestuar shtatë të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi që të njëjtit, si pasojë e një kontesti pronësor janë përleshur fizikisht ne mes veti, me ç’rast janë përdorur edhe mjete të forta. Tre nga të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin policor 24-orësh, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme