Përleshje me armë mes dy grupeve në Gjakovë! Sekuestrohen gëzhoja, fishekë dhe një predhë

Në qytetin e Gjakovës ka ndodhur një përleshje me armë mes dy grupeve.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreh orës 20:19.

“Raportohet se një mosmarrëveshje ka ndodhur mes dy grupeve të cilët janë përleshur me armë. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar gjashtë gëzhoja, një fishek dhe një predhë”, bënë të ditur policia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme