Përmbyset traktori, humbet jetën 24-vjeçari

Një 24-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në fshatin Çetë të Devollit.

Policia njofton se 24-vjeçari me iniciale A.K drejtonte një zetor dhe ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga.

Për pasojë ka gjetur vdekjen 24-vjeçari si edhe është plagosur pasagjeri me iniciale D.B rreth 20 vjeç, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme