Përplasi një të mitur në Tiranë, vetëdorëzohet në polici shoferi

Drejtuesi i mjetit i cili përplasi një 12 vjeçar është vetëdorëzuar në Polici.


Aksidenti ndodhi në zonën e njohur si ura e Beshirit.

Mësohet se menjëherë pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja dhe më pas është vetëdorëzuar në Berat

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme