Pezullohen nga puna dy zyrtarë të lartë të ministrisë së shëndetësisë

Ministri i shëndetësisë Imet Rrahmani ka pezulluar dy zyrtarë të lartë të Ministrisë së shëndetësisë nga puna.

Burime të Gazeta Blic kanë bërë te ditur se ministri ka pezulluar nga puna një zyrtar të prokurimit dhe një zyrtar të farmacisë, kjo si pasojë se ju është ngritur aktakuzë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme