Pllaka me patate dhe djathë (Video)

Përbërësit:

– 4 patate të kuqe,
– ½ filxhani gjalpë (të shkrirë),
– 1 filxhan djathë të freskët të grirë në rende,
– 2 vezë,
– ¼ filxhan qepë e grirë,
– 1 lugë të vogël qepë pluhur,
– 1 lugë të vogël rigon,
– ½ lugë të vogël piper.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme