Po shkonte për në punë, ish bashkëshorti i bën pritë dhe e sulmon mbi 10 herë me thikë, publikohen pamjet rrënqethëse kur Enkelejda Limaj m*asakrohet nga Eduart Danaj

Media greke protothema.gr ka publikuar pamjet e tmerrit kur Eduart Danaj I bëri pritë ish-bashkëshortes së tij, Enkelejda Limaj, në Menidi të Greqisë.


Danaj ka sulmuar 40 vjeçaren mbi 10 herë me thikë në zonën e barkut duke e lënë të vdekur mes rrugës. Mësohet se 50 vjeçari, ja ka lënë mjetin prerës të ngulur në trup viktimës.

Ajo kishte dalë për të shkuar në punë kur Danaj I bëri pritë për ta sulmuar nënën e dy fëmijëve.

Ish burri më pas u drejtua një godine të braktisur, kur u gjend nga policia helene me një sasi të madhe alkooli.

Enkelejda Limaj(mbiemri I vajzërisë), e ka denoncuar 3 herë dhunën e ushtruar nga Danaj dhe në marsin e këtij viti ata u divorcuan.

Kallëzimi I fundit I viktimës për kërcenim është regjistruar më 7 maj të këtij viti, pra 11 ditë më parë.

Ditën e sotme trupi I së ndjerës është përcjellë për në banesën e fundit nga fëmijët dhe familjarët e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme