Podujevë, femra sulmohet me shkop druri, arrestohet një person

Një femër është sulmuar me një shkop të drurit  në Podujevë  nga një mashkull i cili ka probleme psikike.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme