Polici kërcënoi se do ta djeg me benzinë Albin Kurtin, por askush nuk është marrë me të

Njëri ga njerëzit kryesor të Lëvizjes Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj ka theksuar se si policia nuk është marrë fare me një kërcënim i cili vjen nga një polic i Policisë së Kosovës ndaj Albin Kurtit.

“Është një polic i Kosovës i cili po ashtu në rrjetin Facebook ka deklaruar se do ta djegte me benzinë të gjallë Albin Kurtin dhe ne e kemi çuar denoncimin”, ka thënë Molliqaj.

Sipas tij, këtij polici nuk i është ngritur asnjë aktakuzë.

Ndërkohë që i është ngritur aktakuzë një qytetari brenda një kohe rekorde, i cili kishte kërcënuar në Facebook djali e kryeministrit dhe ministrin e Punës, Arban Abrashi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme