Policia kap drogë dhe armë në Prishtinë

Policia e Kosovës në Prishtinë, gjatë një pike kontrolli ka ndaluar dy të dyshuar në rrugën “Nazim Gafurri”, ku tek te njëjtit ka gjet dhe konfiskuar një qese me Marihuanë dhe dy thika (armë të ftohta).

Me urdhër të prokurorit të shtetit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme