Policia rrethon objektin e Qeverisë

Pas paralajmërimit për potestës në ora 10 nga Lëvizja VETVENDOSJE portali Sakt.net vëren masa të shtuara dhe prani më të madhe të policis para objektit të qeveris.

Ndryshe projektligji për demakacioni pritet të shkojë sot në kuvend për procedim./sakte.net

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë