Presidenti takon përfaqësuesit e subjekteve politike për zgjedhjet lokale

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot pret në takim konsultativ përfaqësuesit e subjekteve politike për caktimin e datës së zgjedhjeve lokale.

Takimi me përfaqësuesit e subjekteve politike do të jetë i hapur për media dhe do të fillojë në ora 09:00, në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme