Presidenti Thaçi dekoron Ramën me medalje presidenciale

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka dekoruar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama për kontributin e dhënë për Republikën e Kosovës..

Thaçi tha se sot i ka ndarë kryeministrit Rama medaljen presidenciale për lirinë dhe pavarësinë e vendit. “Zëri i Edit ka qenë shumë i fuqishëm”, tha Thaçi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme