PRESIDENTI THAÇI DHE SPORTISTËT ARRIJNË NË RIO, PRITET ME PROTOKOLL

Thaçi gjatë ditës do të marrë pjesë në një ceremoni solemne, në të cilën do të intonohet himni dhe do të ngritet flamuri i Kosovës në fshatin olimpik.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka arritur në Rio bashkë me xhudisten Majlinda Kelmendi.

Në këtë foto të siguruar nga lajmi.net, shihet Thaçi bashkë me Majlindën dhe trajnerin e saj Driton Kukaj, transmeton lajmi.net

Thaçi gjatë ditës do të marrë pjesë në një ceremoni solemne, në të cilën do të intonohet himni dhe do të ngritet flamuri i Kosovës në fshatin olimpik.

Presidenti Thaçi në aeroportin e Rio-s është pritur nga protokolli i shtetit brazilian

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme