Prezantohen të dhëna në lidhje me shpenzimet e partive gjatë fushatës

Demokraci Plus dhe Çohu organizojnë konferencën për media në të cilën do të prezantohen të dhëna në lidhje me shpenzimet e partive politike gjatë fushatës zgjedhore.

Konferenca do të mbahet sot  duke filluar nga ora 10:00.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme