Prindërit e Astritit të dërrmuar nga dhembja (Foto)

Në homazhet që po zhvillohen sonte në shenjë dhimbje dhe pikëllimi për ndarjen nga jeta të aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje të riut Astrit Dehari prezent janë edhe prindërit e tij.

Sigurisht se dhimbja e tyre është më e fuqishme se çdo gjë tjetër, por që janë parë të bashkuar dhe duke e ndarë gjithë kujtimin dhe pikëllimin që kanë për të birin pas vdekjes së tij të hershme./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme