Protesta: Një grusht dhe nga varri i Almirit për Prokurorinë Publike

Një grusht dhe për ta varrosur Prokurorinë Publike. Ishte ky akti simbolik i protestuesve në Shkup, të cilët sot për herë të dytë, kërkuan drejtësi në rastin e vrasjes së 4 vjeçarit Almir Aliu.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme