PSG njofton largimin e Leo Messit, ka një falënderim për të!

Edhe zyrtarisht, Leo Messi do të largohet nga Paris Saint-Germain.

Tani njoftimi ka ardhur nga vet klubi francez.

Përmes një videoje, PSG njoftoi largimin e argjentinasit, teksa e falënderoi.

Messi ka tri opsione në tavolinë për vazhdimin e kontratës: Al-Hilal, Inter Miami dhe Barcelona.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme