Publikohen fotot e para të Azem Vllasit me kryetarin Begzad Sinanin në spitali (FOTO)

Avokati Azem Vllasi i cili dje u plagos tek shtëpia e tij  nga tre persona që tani po përballen me Gjykatën, e ka marrë veten mirë .

 

Në bazë të fotografive, Vllasi shihet mjaftë i disponuar në QKUK, ku ka marrë trajtime mjekësore. Fotografitë janë publikuar  nga kryetari i Komunes së Kamenicës Begzad Sinani i cili nepemjet rrjetit te tij social facebook është shprehur:

Ne emer te qytetareve dhe institucioneve
te Komunes se Kamenices, z.Azem Vllasi i shprehe dhe i deshirojme sherim sa me te shpejte, me deshiren qe te jete ne mesin e familjes dhe shoqerise.
Si Kryetar shprehe indinjaten time te thelle per aktin e papranueshem dhe qe bie ndesh me jeten plurale e demokratike.
Objektive e jona programore eshte dhe mbetet forcimi i instutucioneve shtetrore, zhvillimi ekonomik, etj.
Ne cilesine e ish te burgosurit politik,
veprimet te tilla cilesoj si akte te njerezve qe ecin pa ore, qe thjeshte u kane humbe datat ne dhe gjate historise tone te bujshme.
z.Azem Vllasit i deshirojme sherim sa me te shpejte, shendet e deshirojme qe te jete prap ne mesin e qytetareve te Komunes se Kamenices.  /  Sakte.net  /

 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme