Publikohet momenti i vrasjes nga policia i 3 terroristëve në Londër(Video)

Kamerat e sigurisë në zonën e “London Bridge” kanë filmuar gjithçka nga sulmi terrorist ku humbën vetën 7 persona dhe u plagosën 48 të tjerë.

 

Tashmë mediat angleze kanë bëë publike momentin  kur policia neutralizon tre terroristët, Khuram Butt, Yousef Zaghba dhe Rachid Redouane, të cilët pasi tentuan të shtypnin me fugon një qytetarët e pranishëm në “London Bridge”, filluan të sulmonin me thika kalimtarët e rastit.

Në videon e publikuar shfaqet momenti ku forcat e policisë britanike qëllojnë mbi tre agresorët.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme