Qeshni me lot! Ja si flenë gjumë kinezët (Foto)

Është populli kinez ai që cilësohen më punëtorët në botë, por, kjo nuk do të thotë se ata nuk mund t jenë dhe njerëzit më dembelë, pas sa kohë i zë gjumi në rrugë.

 

Një gjë të tillë e dëshmojnë dhe disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale. Fotot tregojnë disa nga momentet më qesharake, kur njerëzit janë kapur duke fjetur gjumë.

Për më shumë shihni pamjet e mëposhtme:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme