Qytetarët turq shkojnë të mbrojnë Erdoganin

Me kalimin e orëve janë stërmbushur rrugët e Stambollit me qytetarë që i janë përgjigjur thirrjes për të parandaluar një puç të ri në Turqi, raporton portali Sakte.net
Mijëra qytetarë janë drejtuar në rrugën që çon në drejtim të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan dhe e kanë vërshuar sheshin Taksim./Sakte.net

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë