Qytetet më të bukura në botë sipas pilotëve (Foto)

Një nga momentet më interesante kur jeni në fluturim është të shihni pamjen e mrekullueshme nga lartë.

Vende të ndryshme, peizazhe shumëngjyrëshe, male të larta e të tjera.

Askush më mirë se pilotët nuk e shijon këtë kënaqësi. Por cilat janë vendet më të bukura në botë sipas tyre?

Ata kanë zgjedhur: Sydney, San Francisco, Los Angeles, Chicago, Bora Bora, Tokyo, Las Vegas dhe Londra, transmeton shekulli.

Por, ata kanë pranuar se ekzistojnë edhe shumë qytete tjera të bukura, por që kanë vendosur t’i fusin vetëm këto në listë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme