Qyteti i Shkupit do ta prezantojë programin për Vitin e Ri

Qyteti i Shkupit sot do t’i prezantojë përmbajtjet që ua ofron shkupjanëve gjatë festave të fundvitit dhe për pritjen e Vitit të Ri.

Për tërë programin që është organizuar me rastin e festave të fundvitit do të flasin kryetari i Qytetit të Shkupit Koce Trajanovski, drejtori i përgjithshëm operativ i Telekomit të Maqedonisë, Zharko Lukovski dhe përfaqësuesi i Birrarisë Shkup.

Aktivitetet për Vitin e Ri i organizon Qyteti i Shkupit në bashkëpunim me Telekomin e Maqedonisë dhe Birrarinë Shkup.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme