Rama: Media financohet nga burime të dyshimta, në Kosovë një kazan i madh

Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Zona e debatit” ka folur edhe për etiketimin kazan, që ai i bën mediave të ndryshme.

Rama ka deklaruar se termin kazan e përdor siҫ e përdorin mediat e huaja “fake News”.

“Kazani mediatik financohet nga kriminelët dhe politikanët, i cili përkundër parave përcjellin politikanët dhe bëmat e tyre. Dhe ju në Kosovë e keni një kazan të madhe, dhe e dini shumë mirë për kë bëhet fjalë”- është shprehur kryeministri.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme