Rama shkel ligjin, tymos në ambiente të mbyllura

Kryeministri Edi Rama duket mjaft i tensionuar në pritje të nisjes së seancës për miratimin e reformës.
Rama është fotografuar në ambientet e Kuvendit, i shoqëruar nga deputetet gra. Ai po pret prej 1 orë e gjysmë në selinë e Kuvendit, ku është parë të pi kafe dhe cigare me minitret Ekonomi, Gjermeni dhe Harito.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë